NASZ ZESPÓŁ


Prof. dr hab. n. med.

Dariusz Jurkiewicz


Specjalista otolaryngologii i specjalista alergologii. Absolwent  Wydziału Lekarskiego Wojskowej Akademii Medycznej w Łodzi. Kierownik Kliniki Otolaryngologii i Onkologii Laryngologicznej z Klinicznym Oddziałem Chirurgii Czaszkowo-Szczękowo-Twarzowej Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie. Staże naukowe w renomowanych klinikach w Stanach Zjednoczonych, Niemczech, Wlk. Brytanii, Belgii, Holandii, Finlandii.
Konsultacje we wtorki 15:30-19:00
Prof. dr hab. n. med.

Beata Zielnik-Jurkiewicz


Specjalista w otolaryngologii dziecięcej, otolaryngologii i alergologii górnych dróg oddechowych. Wieloletnia Ordynator Oddziału Otolaryngologicznego Szpitala Dziecięcego im. prof. Jana Bogdanowicza w Warszawie, w którym obecnie jest konsultantem w otorynolaryngologii dziecięcej, w którym przeprowadza operacje otorynolaryngologiczne.

Konsultacje w poniedziałki i środy 12:30-19:00, we wtorki i piątki 12:30-14:00
Lekarz

Anna Stasiak


Specjalista otorynolaryngologii i otolaryngologii dziecięcej. Ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny. Pracuje na stanowisku starszego asystenta w Oddziale Otolaryngologicznym Szpitala Dziecięcego im. prof. Jana Bogdanowicza w Warszawie, gdzie przeprowadza operacje otorynolaryngologiczne.

Aktualnie, aż do odwołania nie prowadzi konsultacji.
Mgr Logopeda & Neurologopeda

Patrycja Jabłońska


Logopeda oraz neurologopeda. Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego oraz Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Studia podyplomowe Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Doświadczenie zdobyła w placówkach medycznych i edukacyjnych m.in. na oddziałach neurologii i otolaryngologii w Centralnym Szpitalu Klinicznym UCK WUM w Warszawie oraz Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie.

Aktualnie, aż do odwołania nie prowadzi konsultacji i zajęć terapeutycznych.CHCESZ ZAMÓWIĆ WIZYTĘ U NASZEGO SPECJALISTY? NAPISZ LUB ZADZWOŃ DO NAS

Wizyta w Poradni Otolaryngologicznej, wiąże się z troską o zdrowie dziecka lub swoje własne, często towarzyszy jej niekomfortowe samopoczucie i może być stresująca. Z naszej strony dokładamy starań, aby dokładnie zbadać Pacjenta i przejrzyście wytłumaczyć przyczyny choroby, sposób leczenia i dalszego postępowania.

Na wizytę lekarską i medyczną należy przynieść dotychczasową dokumentację, listę leków dotychczas przyjmowanych i wyniki badań diagnostycznych wcześniej wykonanych. Ułatwi i usprawni to współpracę między Pacjentem a lekarzem.

Zapraszamy do otolaryngologów dzieci i dorosłych w przypadkach ostrych i przedłużających się dolegliwości w gardle, nosie, uszach i krtani.

Copyright by BIOQMED. All rights reserved.