Lekarz

Anna Stasiak


Zarezerwuj wizytę

DNI I GODZINY KONSULTACJI


PONIEDZIAŁEK
brak wizyt
WTOREK
brak wizyt
ŚRODA
brak wizyt
CZWARTEK
brak wizyt
PIĄTEK
15:00-19:00


KONTAKT


Specjalista otorynolaryngologii. Aktualnie jest w trakcie specjalizacji z otolaryngologii dziecięcej. Ukończyła Warszawski Uniwersytet Medyczny.

Pracuje na stanowisku starszego asystenta w Oddziale Otolaryngologicznym Szpitala Dziecięcego im. prof. Jana Bogdanowicza w Warszawie przy ul. Niekłańskiej 4/24, gdzie leczy operacyjnie dzieci z chorobami otolaryngologicznymi.

Doświadczenie budowała podczas licznych staży specjalizacyjnych i doszkalających w zakresie chirurgii głowy i szyi w Klinice Otolaryngologii i Onkologii Laryngologicznej WIM przy ul. Szaserów w Warszawie, Klinice Otolaryngologii szpitala CSKMSWIA w Warszawie i w Oddziale Otolaryngologii Międzyleskiego Szpitala Specjalistycznego w Międzylesiu.

Specjalizuje się w leczeniu operacyjnym i zachowawczym oraz nowoczesnej diagnostyce chorób otolaryngologicznych u dzieci i diagnostyce i leczeniu zachowawczym u dorosłych.

Uczestniczka wielu konferencji naukowo-szkoleniowych, na których wielokrotnie przedstawiała własny dorobek w zakresie otolaryngologii dziecięcej.


Dowiedz się więcej

DODATKOWE INFORMACJE

  • Zainteresowania
  • narty
  • rower
  • podróże
  • dobra książka

Wizyta w Poradni Otolaryngologicznej, wiąże się z troską o zdrowie dziecka lub swoje własne, często towarzyszy jej niekomfortowe samopoczucie i może być stresująca. Z naszej strony dokładamy starań, aby dokładnie zbadać Pacjenta i przejrzyście wytłumaczyć przyczyny choroby, sposób leczenia i dalszego postępowania.

Na wizytę lekarską i medyczną należy przynieść dotychczasową dokumentację, listę leków dotychczas przyjmowanych i wyniki badań diagnostycznych wcześniej wykonanych. Ułatwi i usprawni to współpracę między Pacjentem a lekarzem.

Zapraszamy do otolaryngologów dzieci i dorosłych w przypadkach ostrych i przedłużających się dolegliwości w gardle, nosie, uszach i krtani.

Copyright by BIOQMED. All rights reserved.